Specjalista ds. Kontraktowych

Promost Consulting
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

Zadania:
• Prowadzenie ewidencji korespondencji, zarządzanie obiegiem dokumentów prowadzonej inwestycji drogowej,
• Weryfikacja dokumentacji projektowej,
• Katalogowanie dokumentacji technicznej,
• przygotowywanie raportów, pism, protokołów, dokumentów itp.,
• Kontakt z Podwykonawcami, Gestorami,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub student kierunku technicznego (studia zaoczne),
•  Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętność efektywnej organizacji pracy,
• Samodzielność w działaniu,
• Dyspozycyjność,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Udział w realizacji ciekawego projektu inżynieryjnego,
• Dofinansowanie do ubezpieczenia, do karty sportowej,
• Dobrą atmosferę pracy.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)