Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Młodszy Specjalista ds Marketingu - 1/2 etatu

Optea
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy kreatywnego i ambitnego Młodszego Specjalisty ds. Marketingu, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie strategii marketingowej firmy zarówno w środowisku internetowym, jak i tradycyjnym.

Tryb pacy: stacjonarny
Miasto: Rzeszów
Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu

Obowiązki:
• opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych strategii marketingowych dla produktów/usług firmy.
• zarządzanie kampaniami reklamowymi online, w tym reklamą w mediach społecznościowych, Google Ads itp.
• kreowanie i monitorowanie treści marketingowej, w tym treści na stronie internetowej, blogu i materiałów promocyjnych.
• analiza wyników kampanii marketingowych oraz przygotowywanie raportów z efektywności działań.
• planowanie i koordynacja działań marketingowych w tradycyjnych kanałach, takich jak druk, media, wydarzenia branżowe itp.
• ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w celu zrozumienia potrzeb klientów i dostosowywania strategii marketingowej.
• monitorowanie trendów w dziedzinie marketingu i proponowanie nowych pomysłów na poprawę widoczności marki.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe z zakresu marketingu, zarządzania biznesem lub pokrewnego.
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.
• znajomość narzędzi do analizy danych i monitorowania kampanii (Google Analytics, Facebook Insights, itp.).
• umiejętność kreatywnego myślenia i generowania nowych pomysłów.
• doskonała umiejętność redagowania treści marketingowych.
• znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym i tradycyjnym.
• umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z zespołem.

Oferujemy

• pracę w dynamicznym zespole, w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu.
• pracę w trybie stacjonarnym w biurze w centrum Rzeszowa.
• atrakcyjne wynagrodzenie.
• możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Oferta skierowana jest do kreatywnych i zaangażowanych specjalistów ds. marketingu, chętnych do podejmowania wyzwań, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

#marketing #pracamarketing #pracarzeszów #marketingrzeszów #specjalistamarketingu #niepełnosprawnipraca