Mechanik Produkcji NUTRICIA Krotoszyn

Nutricia Krotoszyn
  • Krotoszyn, wielkopolskie pow. krotoszyński

Inżynier

Umowa o pracę

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Twój zakres obowiązków:

Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację urządzeń

Bieżące utrzymanie ruchu, nadzór nad stanem i pracą maszyn

Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe).

Dokonywanie prewencyjnych przeglądów i remontów urządzeń

Uczestniczenie przy konserwacji i naprawach wszelkiego rodzaju innych obiektów zakładowych.

Nasze wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

Umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych

Dodatkowym atutem będą kursy specjalistyczne, uprawnienia energetyczne „ E „ gr1,2,3 oraz znajomość systemu SAP

Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)