Specjalista ds. zatrudnienia cudzoziemców

Grupa590 Sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego Partnera GC Energy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. zatrudnienia cudzoziemców.

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Firma brała udział w budowach wielu elektrowni (m.in. atomowej), budowach terminali LNG oraz w wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat GC Energy działa również dla branży IT i automotive.

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Połonińska 15

Zapewniamy:
-Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
-Lekcje języka angielskiego,
-Prywatną opiekę medyczną,
-Ubezpieczenie grupowe NNW.

Zakres obowiązków:
-Przygotowywanie dokumentów oraz wniosków umożliwiających legalny pobyt i pracę cudzoziemców,
-Koordynowanie procesu legalizacji pobytu i zatrudnienia,
-Kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudnieniem cudzoziemców,
-Współpraca z działem rekrutacji oraz kadr,
-Terminowa realizacja zgłoszeń i przedłużeń,
-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Nasze oczekiwania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego min. B2,
-Doświadczenie w pisaniu pism administracyjnych oraz w wypełnianiu dokumentacji do urzędów,
-Znajomość przepisów prawnych i regulacji mających wpływ na legalizację cudzoziemców,
-Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
-Prawo jazdy kat. B.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)