Projektant instalacji elektrycznych

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, firmy projektowej z Katowic, rekrutujemy na stanowisko projektant instalacji elektrycznych.

Obowiązki:
- projektowanie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych w budownictwie,
- przygotowanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji technicznej,
- nadzór autorski nad realizacją projektów,
- współpraca ze specjalistami innych branż.

Wymagania

- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych - przeważający atut,
- wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacje elektryczne,
- co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych obiektów przemysłowych,
- bardzo dobra znajomość programów CAD w zakresie projektów elektrycznych,
- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
- rzetelność i terminowość.

Firma oferuje:
- ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie.

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. - nr certyfikatu 16678

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w kolejnych rekrutacjach prosimy o dołączenie poniższej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)