Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Programista Oracle EBS

IT Contracting by Pentacomp
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zespół Pentacomp poszukuje osoby na stanowisko Programista Oracle EBS! Sprawdź naszą ofertę! Być może szukamy właśnie Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować?
• Praca zdalna 100%
• Współpraca B2B
• Wynagrodzenie do 160 PLN/h netto B2B
• Elastyczne godziny pracy (pon-pt, 7-20)
• Karta Luxmed oraz Multisport

Oczekiwania:
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Java, Python, na poziomie
• dobrym
• Potwierdzona doświadczeniem umiejętność budowy raportów i analiz w oparciu o Oracle
• Hyperion Planning i Oracle Business Intelligence Publisher
• Umiejętność tworzenia software od opisu algorytmu do implementacji modułu
• Podstawowa wiedza dot. relacyjnych modeli danych i modelowania danych
• Podstawowa wiedza nt. projektowania, użycia i implementacji modeli OLAP oraz architektury aplikacji
• Znajomość architektury rozwiązań z rodziny Oracle E-Business Suite

Zadania na stanowisku:
• Projektowanie oraz rozwój oprogramowania
• Tworzenie technicznej dokumentacji projektowej
• Specjalizacja w kierunku narzędzi Oracle: Hyperion Planning, Oracle OBI(EE), Oracle Business Intelligence Publisher, Oracle E-Business Suite

Pentacomp to innowacyjność i lata doświadczeń! Istniejemy na rynku prawie 30 lat i możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami oraz licznymi sukcesami! Tworzymy absolutnie wyjątkowe rozwiązania IT!

Pentacomp - Think, Feel, Innovate! Dołącz do nas!