• Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pozostali kierownicy do spraw budownictwa (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: gotowość do pracy w zespole,zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi: suwmiarka analogowa, poziomica, taśma miernicza, kątomierz,umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami,silna motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonego zadania ,dobra komunikacja z współpracownikami,znajomość rysunku izometrycznego (warunek konieczny do zatrudnienia),rzetelność i solidności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku przy montażu rur, zbiorników lub konstrukcji stalowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiąc). Przedłużenie umowy w razie pozytywnej oceny pracownika.
    Wysokość wynagrodzenia brutto: stawka 4.900 zł. (okres próbny) + możliwe nagrody uznaniowe. Zapłata za wszystkie pozostałe godziny według Kodeksu pracy.
    Stawka stała + możliwe nagrody uznaniowe.
    również możliwość indywidualnego przystąpienia (zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce) do:
    - prywatnej opieki medycznej,
    - grupowego ubezpieczenia na życie,
    - Medicover sport.
    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)