Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Praca księgowość

Zaufana Księgowa Sp.zo.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w dziale KPiR
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Duza Kancelaria Rachunkowa ze stabilną pozycją na rynku prowadzona z sukcesami od 20 lat poszukuje osoby do naszego zespołu księgowych w dziale uproszczonej księgowości.

Posiadamy stały zespół specjalistów z doświadczeniem w księgowości pełnej, uproszczonej i obsłudze kadrowo-płacowej.

Oferujemy

- stabilną pracę w oparciu o umowę w dowolnej formie zatrudnienia,
- możliwość współpracy w oparciu o kontrakt B2B,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy hybrydowej,
- kurencyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
- wsparcie współpracowników,

Twój zakres obowiązków:
- prowadzenie uproszczonej księgowości,
- koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca/ roku,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, raportów GUS,
- bezpośrednia współpraca z Klientami Kancelarii,
- współpraca z Urzędami Skarbowymi,
- rozliczenia roczne PIT,

Nasze wymagania:
- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),
- znajomość prawa podatkowego (PIT, VAT,)
- znajomość pakietu MS Office,
- mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia,
- systematyczność, dokładność, sumienność,
- samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole,
- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,
- dobra organizacja czasu pracy,

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o przesłanie CV pod adres: