Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Inżynier ds. Ofertowania

Intec EU
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

NTEC Energy Solutions, lider w branży energetyki słonecznej, specjalizuje się w doradztwie, Słonecznej EPC (Inżynieria – Zaopatrzenie – Budowa) oraz Obsłudze i Utrzymaniu. Mając korzenie w Niemczech i zasięg globalny, nasza firma wykorzystuje energię słoneczną do poprawy życia na całym świecie. Nasz zespół jest młody, dynamiczny i szybko rośnie na rynku europejskim.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. Ofertowania, który wesprze nasz zespół w przygotowywaniu i składaniu propozycji przetargowych. Będziesz odgrywać kluczową rolę w analizowaniu i opracowywaniu dokumentacji przetargowej, znacząco przyczyniając się do wzrostu naszej firmy w sektorze energii odnawialnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
● Analiza i przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z wymaganiami klienta.
● Udział w procesie składania ofert przetargowych, w tym projektowanie techniczne i obliczenia kosztów.
● Współpraca z różnymi działami wewnętrznymi w celu zbierania i analizowania niezbędnych informacji.
● Wsparcie działań mających na celu usprawnienie procesów przetargowych i strategii składania ofert.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
● Minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu ofert przetargowych lub jako inżynier projektant PV.
● Wyższe wykształcenie techniczne (BSc/BA) w dziedzinie inżynierii, budownictwa lub pokrewnej.
● Płynność w języku angielskim; znajomość dodatkowego języka jest plusem.
● Umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły i doskonałe zdolności rozwiązywania problemów.
● Umiejętność efektywnej pracy w zespołach wielokulturowych, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
● Biegłość w AutoCAD, PV Syst i MS Office.

OFERUJEMY:
nas – na prawdę , jesteśmy fajną ekipą, która wspiera się nawzajem;
pracę, która daje konkretne możliwości, takie jak: współpracę międzynarodową w zupełnie niekorporacyjnych warunkach różnorodne, ciekawe projekty i wyzwania, które pozwalają wznieść swoją merytorykę na znacznie wyższy poziom samodzielność i wpływ - tu procesów się nie powiela, tu się je kreuje.

Dodatkowe informacje:

● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
● Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, dodatkowy monitor).
● Dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz prywatnej opieki medycznej PZU.
● Brak dress code.
● Bezpłatny parking dla pracowników.