Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Przedstawiciel Handlowy, doradca

Hydro Energy
  • Żory, śląskie pow. Żory

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Praca doradcy ds. energii i gazu dla firm oraz gospodarstw domowych wymaga dużej samodzielności i determinacji w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów. Dajemy duże pole do samoorganizacji swoich zadań i elastyczność w realizacji ustalonych założeń. Twoim produktem dla firm i gospodarstw będzie sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych, pomp ciepła oraz magazynów energii.

Oto czym będziesz zajmować się w swojej pracy:

Obowiązki:

Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa
Profesjonalne koordynowanie działań grupy sprzedażowej
Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych
Przygotowywanie i przedstawianie ofert
Praca z narzędziami, jak np. system CRM

Nasze wymagania:

Przekonanie, że możesz przenosić góry
Silna orientacja na realizacje założonych celów sprzedażowych
Pełna dyspozycyjność
Min. wykształcenie średnie
Prawo jazdy kat. B
Znajomość pakietu office

To oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Niezbędne narzędzia pracy
Benefity dla najlepszych (wycieczki, dodatkowe bonusy finansowe i rzeczowe)
Pakiet szkoleń wdrożeniowych (szkolenia sprzedażowe i terenowe)
Know-how i innowacyjne przewagi konkurencyjne
Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów
Wsparcie inżynierów i kalkulatory analityczne
Cykliczne szkolenia sprzedażowe i techniczne