Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Specjalista ds. rozwoju biznesu

HR Instytut
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej ze Szczecina poszukujemy:

Specjalisty ds. rozwoju biznesu

Twoje obowiązki:

Pozyskiwanie klientów B2B na rynku Niemiec i Austrii przy pomocy telefonu i maila - miasta, gminy, projektanci, firmy handlowe oraz firmy budowlane,
Ciągle doskonalenie metod pozyskiwania nowych klientów.

Nasze wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w handlu z klientami biznesowymi i/lub samorządowymi z Niemiec,
Umiejętność analizy i tworzenia raportów dotyczących klientów z wysokim potencjałem dochodowym, a także określania osób decyzyjnych oraz pozyskiwania ich do współpracy,
Systematyczność w pracy i planowaniu zadań.

Oferujemy

Umowa o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie – (podstawa 7500-10 000zł brutto+premia),
Narzędzia pracy: telefon, komputer,
Dofinansowanie zajęć sportowych (dodatkowo firmowa drużyna sportowa),
Prywatna opieka medyczna,
Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów,
Elastyczny czas pracy,
Spotkania integracyjne,
Brak dress code`u,
Parking dla pracowników,
Paczki świąteczne,
Świętowanie urodzin.