• Tychy, śląskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne- elektrotechnika, elektryka, mechatronika, automatyka, budowa maszyn, itp. Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie o profilu produkcyjnym lub usługowej). Uprawnienia SEP do 1kV. Dodatkowymi atutami będą: prawo jazdy kat. B., gotowość do prowadzenia prac w podziemnym ruchu zakładu górniczego. Doświadczenie zawodowe: 1 rok praktyki w zawodzie. Umiejętności: posługiwania się dokumentacją techniczną, w tym rysunkiem technicznym, posługiwania się przyrządami pomiarowymi: MIC-2500, Multimetr elektryczny, obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)