Płatny staż w dziale sprzedaży/marketingu

GlobitellWholesale
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa zlecenie

Praktykant/stażysta

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydata/kandydatki na płatny staż w dziale sprzedaży / marketingu
Praca w Warszawie
Stacjonarnie w biurze ul. Rzymowskiego

Twój zakres obowiązków
• wsparcie w działaniach sprzedażowych produktów: SMS, CPaaS, eSIM
• wsparcie w tworzeniu produktów - współpraca z działem technicznym, ticketowanie i monitorowanie zmian
• wsparcie w przygotowywaniu materiałów promocyjnych do mediów społecznościowych oraz bloga
• śledzenie trendów oraz research w obszarze telekomunikacji i nowych technologii
• wsparcie zespołu w bieżącej pracy

Nasze wymagania
• Poszukujemy Ciebie, jeśli:
• jesteś studentem ostatnich lat kierunków technicznych, marketingowych, ekonomicznych lub pokrewnych
• dobrze znasz j. angielski (praca w międzynarodowym środowisku)
• interesujesz się i chcesz rozwijać się w zakresie: telekomunikacji, nowych technologii, komunikacji
• lubisz podejmować się nowych inicjatyw, postawa „can do”
• jesteś osobą komunikatywną i ciekawą tego co się wokół Ciebie dzieje
• jesteś otwarty na kontakt z Klientami
• łatwo uczysz się obsługi nowych narzędzi

Mile widziane:
• doświadczenie w startupie
• umiejętność obsługi kanałów Social Media
• doświadczenie w Customer Service

To oferujemy
• cykl szkoleń zapewniających wiedzę z różnych obszarów telekomunikacji
• zdobycie doświadczenia i możliwość pracy z ekspertami
• po udanym stażu, rolę w zespole na stałe (umowa o pracę)
• możliwość uczestniczenia w projektach z partnerami międzynarodowymi
• możliwość realizacji własnych pomysłów
• lekcje angielskiego w siedzibie firmy
• pakiet medyczny – w pełni opłacony przez pracodawcę (po okresie stażu)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)