Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Specjalista ds. Księgowości - Pół Etatu

Księgowość Warszawa
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Dla niewiekiej firmy z siedzibą w sercu Warszawy poszukuję Specjalisty ds. Księgowości do pracy dodatkowej, w wymiarze na pół etatu. Jest to organizacja, która stawia na profesjonalizm, a zarazem dba o bardzo przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Obowiązki:

- Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy
- Przygotowywanie raportów finansowych oraz analizy danych
- Sprawdzanie zgodności dokumentów księgowych z obowiązującymi przepisami
- Współpraca z zespołem w zakresie spraw finansowych
- Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych i księgowych

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości
- Znajomość przepisów podatkowych i prawa pracy
- Umiejętność obsługi programów księgowych
- Komunikatywność i samodzielność w pracy
- Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

- Praca na pół etatu, w elastycznym modelu hybrydowym
- Wynagrodzenie w wysokości 3000 zł netto miesięcznie za pół etatu
- Lokalizacja: Warszawa, Centrum
- Możliwość pracy z domu
- Przyjazne środowisko pracy

Mile widziane są aplikacje osób na emeryturze, otwartych na dodatkową pracę w wymiarze na pół etatu.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie na stanowisku Specjalisty ds. Księgowości zapraszamy do wysłania swojego CV do dnia 29.01.2024. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.