Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Zatrudnimy - Księgowy/Księgowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa Sadyba w Katowicach
  • Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Sadyba" w Katowicach zatrudni osobę do działu księgowości.
Twój zakres obowiązków:
prowadzenie naliczeń opłat eksploatacyjnych dla lokali
rozliczanie i księgowanie mediów
księgowanie wyciągów bankowych i faktur kosztowych
uzgadnianie rozrachunków z mieszkańcami oraz kontrahentami
windykacja należności, kontrola należności, sporządzanie wezwań do zapłaty
wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych, not korygujących, PK
przyjmowanie poczty, redagowanie pism, wystawianie dokumentów księgowych i rozrachunkowych
sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych JPK,PIT,CIT
sporządzanie sprawozdań GUS i NBP
prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
kontakt z mieszkańcami w zakresie spraw księgowych, windykacyjnych, rozliczeniowych
bieżące wsparcie Głównego Księgowego oraz zastępstwo podczas nieobecności.
Nasze wymagania:
wykształcenie minimum średnie kierunkowe
znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz zagadnień rozliczania mediów
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Spółdzielni Mieszkaniowej lub podmiocie zajmującym się zarządzaniem nieruchomościami
mile widziana znajomość programów firmy Mieszczanin,
znajomość kadr i płac
doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych
dobra obsługa MS Office (w szczególności Excel)
dobra organizacja pracy, samodzielność i nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów
dokładność, sumienność i zaangażowanie, wysokie poczucie odpowiedzialności

Oferujemy
Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
Miłą atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą
Szkolenia