Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Samodzielna/y Kadrowa/y

Julia
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Biuro rachunkowe Clever Tax mieszczące się na warszawskiej Pradze Południe zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki:

Zarządzanie dokumentacją kadrową
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów pracowników
- Przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą kadrowo-płacową
- Współpraca z instytucjami związanymi z obszarem kadr i płac
- Prowadzenie akt osobowych pracowników

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
- Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń
społecznych
- Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

- Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- Współpraca na podstawie umowy o pracę/B2B
- Stałe szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- Pracę w przestronnym i komfortowym biurze na Pradze Południe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych