• Końskie, świętokrzyskie pow. konecki

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, finanse
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: min 2 lata doświadczenia zawodowego na podanym stanowisku przy pisaniu i realizacji projektów unijnych, znajomość obowiązujących przepisów dot. projektów unijnych, zdolności organizacyjne, duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i w rozwiązywaniu problemów, umiejętność redagowania tekstów - swoboda w operowaniu tekstem, uczciwość, sumienność, wysoka dyscyplina, bardzo dobra organizacja własnej pracy, wysoka kultura osobista.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: , w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)