Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Recepcjonista/ka

Canpol Sp. z o. o.
  • Żabia Wola, mazowieckie pow. grodziski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jeśli jesteś osoba komunikatywną i skrupulatną a obszar administracji jest Ci dobrze znany to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
- Bieżąca obsługa recepcji i gości odwiedzających firmę
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
- Wsparcie w organizacji spotkań, szkoleń i eventów
- Organizacja przestrzeni biurowej (weryfikacja i zgłaszanie usterek w biurze)
- Współpraca z firmami kurierskimi i innymi dostawcami usług
- Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
- Znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel, Word)
- Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

W zamian oferujemy:
- Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole