Asystent/tka projektanta branży elektrycznej

Firma ABS - Ochrona Środowiska Sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

W chwili obecnej Firma "ABS - Ochrona Środowiska" sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (Koszutka)

Zakres obowiązków:

· wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych branży elektrycznej pod nadzorem projektanta (rysunki, schematy, opisy, zestawienia materiałów)

Wymagania

· znajomość programu AutoCAD

· biegła obsługa komputera

· chęć pracy, doświadczenie nie jest wymagane

· znajomość zagadnień związanych z projektowaniem sieci i instalacji elektrycznych

Co oferujemy:

· umowa o pracę

· wynagrodzenie: od 4000 zł netto plus premia w zależności od umiejętności

· praca w przyjaznej atmosferze

· możliwość rozwoju zawodowego - uzyskanie uprawnień budowlanych

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)