Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Główny księgowy

Signella Trucks
  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Księgowy

Umowa zlecenie

Spółka z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko głównego księgowego.
Praca na 1/8 etatu.
Jeżeli masz doświadczenie w księgowości i szukasz dodatkowej pracy to być może szukamy właśnie Ciebie.
Zakres obowiązków:
samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
prowadzenie ewidencji środków trwałych,
sporządzanie deklaracji VAT, CIT i plików JPK,
sporządzanie bilansów, RZiS oraz sprawozdań finansowych,
uzgadniania kont księgowych.

Oferujemy

wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
elastyczny czas pracy, pracę zdalną lub hybrydową,
zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
Oczekujemy:
minimum 5 lat doświadczenia w księgowości na podobnym stanowisku,
znajomości przepisów podatkowych,
znajomości programu Comarch Optima,
umiejętności analitycznego myślenia;
rzetelności i odpowiedzialności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.