Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Pomoc na magazynie

ACTIO HR Sp. z. o. o.
  • Gdańsk, pomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ

Lokalizacja: Bąkowo

Wymagania

motywacja do pracy,
dyspozycyjność i duża samodzielność,
gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),

Obowiązki:
wszelkie prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji i poprawy wydajności operatora na maszynie,
wsparcie logistyczne w dostarczaniu surowców oraz opakowań pracownikom linii produkcyjnej,
transport wyrobów gotowych,
uzupełnianie materiałów pomocniczych na produkcji.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w sympatycznym, pomocnym zespole,
zapraszamy również do współpracy osoby powracające na rynek pracy,
nie wymagamy doświadczenia.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym PLW/01/24 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554