Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Cukiernik/ cukierniczka

BALTIC HOME sp. z o.o.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Sofa Bistro poszukuje do swojego zespołu Cukiernika/Cukierniczki

Sofa Bistro, znane miejsce spotkań miłośników wyjątkowych smaków, poszukuje utalentowanego cukiernika/cukierniczki do dołączenia do naszego zespołu kulinarnego.

Co oferujemy:

Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Samodzielne stanowisko pracy.

Przestrzeń na rozwój i współtworzenie słodkiej oferty dla naszych gości.

Poranne zmiany w pracy.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pasja do tworzenia wyjątkowych deserów i ciast.

Umiejętność pracy w zespole.

Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania.

Dbałość o najwyższą jakość produktów.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie deserów, ciast, tortów i innych słodkości do kawiarni oraz na bufet.

Tworzenie nowych receptur i koncepcji ciast i deserów.

Utrzymanie wysokich standardów jakości i higieny.

Jeśli kochasz słodkości i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!