Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pracownik Magazynu - Grupa Muszkieterów - Swadzim k. Poznani

Grupa Muszkieterów
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami supermarketów spożywczych Intermarché oraz supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. W ramach rozwoju przedsiębiorstwa szukamy osoby na stanowisko Pracownika Magazynu do do naszego magazynu Bricomarché w Swadzimiu.

Twój zakres obowiązków:
o Kompletacja zamówień dla klienta
o Przyjęcie towaru od dostawców, wstawianie przyjętego towaru w adresy magazynowania
o Załadunek i rozładunek nośników transportowych
o Segregacja i rejestracja nośników transportowych, opakowań zwrotnych, zapewnienie ich obrotu między poszczególnymi działami Bazy oraz prowadzenie recyklingu odpadów
o Uzupełnianie adresów przygotowania w wyznaczonym obszarze magazynu
o Odpowiedzialność za prawidłowe wprowadzanie danych dla procesów magazynowych w wyznaczonym przez przełożonego obszarze

Nasze wymagania

o Wykształcenie min. zawodowe
o Doświadczenie w pracy na magazynie
o Sumienność oraz zaangażowanie

Mile widziane
o Uprawnienia UDT na wózek widłowy lub prawo jazdy kat. B.
o Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy
o Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
o Atrakcyjne warunki pracy
o Umowa o pracę na pełen etat
o Wynagrodzenie: stała podstawa + premia za wyniki jakościowe i produktywność
o Bony świąteczne
o Opieka medyczna
o Możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

Wystarczy, że skopiujesz link poniżej i wypełnisz formularz.