Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pracownik bistro / elastyczny grafik 1/2 lub 3/4 etatu

Gi Group
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Szukasz pracy na część etatu? Potrzebujesz elastycznych godzin pracy? Rozpocznij pracę w znanej szwedzkiej firmie na stanowisku:

PRACOWNIK BISTRO.

Jakie będą Twoje zadania?
• Kompletowanie zamówień i wydawanie posiłków
• Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Zależy nam na osobach komunikatywnych i posiadających chęci do pracy • Wymagamy książeczki sanepidowskiej, a jeżeli jej nie posiadasz pomagamy w jej wyrobieniu
• Mile widziani studenci

Co możemy Ci zaoferować?
• Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
• Pracę na ½ lub ¾ etatu
• Wynagrodzenie w wysokości 2250 zł brutto przy ½ etatu oraz 3375 zł brutto przy ¾ etatu
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Zniżki na obiady pracownicze
• Kartę Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie
• Pracę w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty
• Pracę w dużej firmie z międzynarodowymi standardami

Dołącz do Naszego Zespołu. Czekamy na Twoją aplikację!

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010