Doradca Klienta, Handel, specjalista motoryzacyjny

Welmot
  • Brzeziny, łódzkie pow. brzeziński

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis oferty pracy

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu w roli Handlowca w dziale sprzedaży części samochodowych.

Czego oczekujemy:

Zaangażowanie i chęć do pracy
Łatwa komunikacja
Umiejętność sprzedaży

Obowiązki:

Obsługa telefoniczna i stacjonarna klientów.

Wymagania

Znajomość budowy i konstrukcji samochodów.
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Umiejętność posługiwania się podstawowymi programami w środowisku Windows.

Oferujemy

Pracę w stacjonarnym dziale handlowym w Brzezinach
Rabat pracowniczy na oferowane przez firmę produkty.
Kameralną atmosferę.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym.
Rozwój zawodowy i możliwości awansu.
Elastyczny czas pracy: 8:30 – 16:30 od Poniedziałku do Piątku.

Wysokość wynagrodzenia zależy od Twoich umiejętności. Zaintrygowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych..."

Do zobaczenia w naszym zespole!
Dodana
Wygasa (dzisiaj)