130 - kierownik produkcji konstrukcji stalowych

  • Skaryszew, mazowieckie pow. radomski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: obsługa programu AutoCad,Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : około 3-letnie; nastawienia na realizację celów; umiejętności pracy zespołowej, zarządzania pracownikami; komunikatywności
    [Umiejętność 1] : wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne; minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane doświadczenie
    [Inne] :
    stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie istniejącej na rynku od 1999 roku
    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
    wdrożenie w obowiązki
    praca na jedną zmianę 6-14, wolne weekendy
    przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
    niezbędne narzędzia pracy
    premie motywacyjne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową ( od 1 miesiąca do 18 miesięcy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)