Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Ekspert ds. Digital Marketingu B2B

Jobnonstop
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Branża: Gym & Fitness
Lokalizacja biura: Warszawa Śródmieście

Poszukujemy doświadczonego zawodnika z obszaru digital marketingu B2B, który uwielbia sport i może dołączyć do mistrzowskiej drużyny, kreującej różnorodne strefy treningowe.

Będziesz szlifować formę w tworzeniu ciekawych treści, kreatywności i używaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych.

UWAGA: dołączysz do zespołu, który ma bzika na punkcie aktywności fizycznej, zaaplikuj!

Wymagania

· Posiadanie doświadczenia w marketingu B2B
· Zainteresowania sportem, regularne uprawianie sportu (mile widziane fitness)
· Doświadczenie w pracy projektowej
· Kreowanie treści na stronach internetowych firmy
· Praktyczna wiedza z zakresu SEO, SEM, SXO
· Umiejętność koordynowania współpracy z zewnętrznymi dostawcami (np. freelancerami)
· Doświadczenie w tworzeniu contentu, w koordynowaniu jego dalszej produkcji
· Doświadczenie w budowaniu lejków marketingowych (must have)
· Pro aktywność, chęć do wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów
· Kreatywność i odwaga działania

Zadania:
· Wdrażanie kampanii marketingowych: kampanie SEM, SEO. SXO i inne formy reklamy online i offline
· Tworzenie lejków marketingowych mających na celu zwiększyć wyniki sprzedażowe
· Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
· Aktywna współpraca z działem sprzedaży i całym teamem

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus miesięczny
· Nowoczesne miejsce pracy (kapitalna siłownia w biurze!)
· Duża elastyczność i swobodę w działaniu
· Swobodną atmosferę i niekorporacyjny styl
· Możliwość pracy w trybie hybrydowym, po okresie onboardingu
· Świetną lokalizację biura (centrum Warszawy)
· Pracę w zgranym zespole, pełnym pasji do sportu