Poszukujemy logopedy

Prywatne Przedszkole Oxfordzik Gostyń
  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Praca od zaraz

LOGOPEDA- WSPÓŁPRACA
W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy logopedy do stałej współpracy w przedszkolu. Praca polegałaby na prowadzeniu zajęć indywidualnych z dzieckiem jak i prowadzenie zajęć grupowych. Praca od 1 do 2 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do godziny 16:00.

Oferujemy

-kontrakt B2B
-stałe godziny pracy
-możliwość rozszerzenia współpracy i zwiększenia ilości godzin pracy
-możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Zakres obowiązków:
-prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych
-prowadzenie badań przesiewowych
-prowadzenie dokumentacji logopedycznej
-przygotowywanie pomocy dydaktycznych na zajęcia.

Wymagania

-wykształcenie wyższe w kierunku logopedia
-minimum rok doświadczenia
-wysoka kultura osobista
-dyspozycyjność
-punktualność i sumienność
-zaangażowanie do pracy z dziećmi, kreatywność, charyzmatyczne usposobienie

Miejsce pracy: Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik
ul Wojciecha Drzymały 8E, 43-176 Gostyń
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą RODO, na mail @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)