Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Inspektor ds. Gospodarczych

GA Fosfory
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Wymagania

− Wykształcenie zawodowe,
− umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego,
− samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
− dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
− prawo jazdy kat.B

Główne zadania:
− pielęgnacja terenów zielonych na terenie Spółki, m.in. koszenie trawy, nawożenie,
podlewanie, przycinanie krzewów i żywopłotu,
− obsługa sprzętu ogrodniczego oraz drobna naprawa i konserwacja,
− grabienie liści oraz dbanie o utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych,
− wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku,
− utrzymywanie w czystości floty samochodowej oraz zabezpieczenie pojazdów w paliwo i płyny
eksploatacyjne,
− w okresie zimowym odśnieżanie chodników i parkingów.

Oferujemy

− stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną
pozycję rynkową,
− wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
− przyjazną atmosferę pracy,
− atrakcyjny pakiet medyczny,
− świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
− możliwość rozwoju i szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Rekrutacja –„Inspektor ds.
Gospodarczych” na adres: e-mail: @