Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Zatrudnimy na stanowisko: Recepcjonista

Via Vox Bpo Sp. z o.o.
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- archiwizacja dokumentów,
- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,
- obsługa gości i spotkań wewnętrznych,
- wydawanie i konfigurowanie kart magnetycznych,
- prowadzenie rejestru czasu pracy pracowników (ewidencja wejść i wyjść),
- stały kontakt ze wszystkimi działami firmy,
- bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
- nadzór nad serwisem urządzeń biurowych,
- współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym,
- dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych.

Wymagania

- sumienność w wykonywaniu obowiązków, dokładność, rzetelność,
- otwartość, komunikatywność,
- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00,
- umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
- wynagrodzenie 3 800,00 zł netto + premia,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o składanie aplikacji poprzez formularz Lento.