Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Księgowa/y

finker
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i gotowością do nowych wyzwań zawodowych na stanowisku księgowej/go.

Jakiej osoby nam potrzeba?

- która posiada szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków,
- z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Księgowej / Księgowego,
- z wykształceniem wyższym ekonomicznym (finanse/rachunkowość itp.),
- odpowiedzialnej, dokładnej, stawiającej na nowe wyzwania i rozwój,
- z doświadczeniem w pracy na enova365 (mile widziane, ale nie jest niezbędne),
- ogarniętej technologicznie - wykorzystującej automatyzacje i usprawniania w swojej codziennej pracy. Znajomość środowiska Google Workspace będzie dodatkowym atutem. :)

W naszym zespole będziesz zajmował(a) się:

- prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek - w zależności od wielkości i potrzeb naszych klientów,
- wsparcie w sporządzaniu deklaracji podatkowych CIT, VAT, PCC i plików JPK,
- analizą, weryfikacją i uzgadnianiem zapisów na kontach księgowych,
- księgowaniem faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, RMP, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,
- weryfikacją dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
- rozliczaniem delegacji,
- księgowaniem wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,
- wsparciem Głównej/go Księgowej/go w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
- wsparciem w bieżących zadaniach,
- tworzeniem raportów, zestawień oraz zadaniami ad hoc.

Co zyskasz, pracując z nami?

- pracę w firmie stawiającej nie na ilość, a na jakość usług,
- wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników – traktujemy siebie po partnersku; szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
- pracę w niedużej firmie (~ 30 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji,
- balans między życiem prywatnym, a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy (8h/dzień; rozpoczęcie między 8:00 a 10:00),
- elastyczne miejsce pracy (możesz pracować hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze – w kamienicy przy ulicy Wilczej 71; w niektórych zespołach czasem jest konieczność odwiedzin w siedzibie Klienta),
- rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
- dostęp do platformy LEX
- dofinansowanie opieki medycznej,
- przyjazny proces wdrożenia, staramy się minimalizować stres nowej osoby,
- wyjścia integracyjne i wspólne firmowe lunche - kilka razy w roku,
- zdrowa, luźna atmosfera i brak dress code’u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)