Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń

Grupa Impel
  • Gdynia, pomorskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

OPIS
HR for Business - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży ochrony poszukuje pracowników na stanowisko:
Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń
Miejsce pracy: Gdynia, Hel,

Zadania:
• patrolowanie podległego terenu
• sprawdzanie uprawnień do wjazdu/wyjazdu na teren chroniony
-itp

Wymagania

• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
• aktualne badania lekarskie + psychologiczne
• niekaralność
• sumienność
• zaangażowanie
- legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

Oferujemy

• stawka 25zł/h netto
• umowę o pracę/umowę zlecenie
* możliwość zakwaterowania
*możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
• możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:
727 003 036, 510 012 224 w godz. 8:00-16:00, 717 01 44 44 w godz. 16:00 - 20:00
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.