Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Zatrudnię PR Account Executive

Agencja Face It
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy do naszego zespołu otwartych, entuzjastycznych, doświadczonych PR-owców na stanowisko Account Executive.
Oferujemy umowę B2B lub zapraszamy do współpracy projektowej.

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w PR (najchętniej w agencji PR)
• ukierunkowanie na realizację celów, umiejętność planowania i
zarządzania czasem
• umiejętność tworzenia i redagowania tekstów atrakcyjnych dla
wybranego odbiorcy/klienta
• umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie
• kreatywność, zaangażowanie, skrupulatność
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność i chęć rozwoju w branży public relations
• znajomość zasad komunikacji za pośrednictwem social mediów
• znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie informacji oraz artykułów prasowych
• aktywne poszukiwanie tematów istotnych dla klientów
• bezpośrednia współpraca z klientem
• kontakt z dziennikarzami
• organizacja eventów medialnych
• monitoring mediów
• współpraca przy komunikacji prowadzonej przez social media
• nadzorowanie portali społecznościowych klienta

Gwarantujemy
• dobrą atmosferę, fajny zespół
• stabilne warunki finansowe, terminowość rozliczeń
• zdobycie doświadczenia w obsłudze klientów z różnych branż,
• biuro w centrum Warszawy (przy pl. Unii Lubelskiej)

Kontakt: @
Pozostałe informacje: Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania CV. W temacie wiadomości prosimy wpisać temat: PR ACCOUNT EXECUTIVE. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W treści CV prosimy dopisać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FACE IT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zgodnie z ogłoszeniem, jak również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą prowadzone przez FACE IT sp. z o.o. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz, że zgoda może być odwołana w każdym czasie.