Księgowa samodzielna

Progress Holding Sp z o o,
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa zlecenie

Praca zdalna

Progress Holding Sp z o o, działająca od 2004 r, () – specjalizuje się w zakładaniu firm, prowadzeniu księgowości dla MSP, wsparcia biznesu - poszukuje samodzielnej księgowej do wprowadzania portfela firm na zasadach umowy o pracę. Firmy głównie prowadzą handel zagraniczny
Poszukujemy samodzielnej księgowej na Pełny ½ etatu z dalszą możliwością pełnego etatu
Zakres obowiązków obsługa wyłącznie sp. z o.o.
prowadzenie portfela klientów firm:
Kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych,
Dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych,
Sporządzanie deklaracji VAT, CIT,
rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych,
księgowaniu wyciągów bankowych,
Księgowanie Rozliczeń międzyokresowych,
Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
Księgowanie kosztów amortyzacji,
Analiza i kontrola sald kont rozrachunkowych,
Umiejętność sporządzania rocznych sprawozdań finansowych
prowadzenie spraw płacowych , L.P.

Wymagania

Na początku niezbędna praca w biurze 1-2 dni w tyg
posiadanie licencji MF jest zaletą
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dobra znajomości przepisów VAT i CIT i ustawy o rachunkowości,
dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
umiejętność poruszania się w programie Rewizor i Saldeo
dobra znajomość programu Rewizor lub podobnym – warunek niezbędny
wykształcenie wyższe , może być nie pełne
umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
zaangażowanie i odpowiedzialność
Preferencje: znajomość jez. rosyjskiego lub angielskiego
Odpowiedzialność:
Za prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonanie ww. powierzonych zadań,
Za przestrzeganie przepisów w zakresie rachunkowości,
Za gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji przewidzianej ustawą.
Za ochronę danych osobowych, tajemnicy handlowej i finansowej Spółki.
min. 2 - 3 letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów gospodarczych
Przed spotkaniem wyślemy zestawienie pytań.

Oferujemy

Praca zdalna w 80%
Umowę zlecenie a później umowa o pracę, plus bonus. Wynagrodzenie 4000- 4500 zl netto za 1/2 etatu
Możliwość rozwoju zawodowego,
Dobrą atmosfera w pracy.
Pakiet Multisportu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)