Inżynier budownictwa

Przedsiębiorstwo Budowlane
  • Lublin, lubelskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Budowlane w Lublinie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
- praca z dokumentacją budowlaną,
- sporządzanie ofert handlowych,
- utrzymywanie relacji z klientami,
- kontakt z dostawcami,
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

- wykształcenie techniczne - preferowane budownictwo,
- umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Microsoft Office,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,

Wymagania dodatkowe:
- znajomość programu Norma Pro/Expert

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- praca w zespole profesjonalistów,

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Kontakt tel:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)