Kierowniczka Klubu Nocnego

Grupa Katering Gastro
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o dzieło

Praca od zaraz

Cześć !

Poszukujemy zdeterminowanej, odważnej, kobiety z charakterem do pracy na stanowisku kierownika nocnego w bardzo dobrze prosperującym klubie. Praca jest od zaraz. Poszukujemy osoby na dłuższą współpracę

Wymagania

determinacja, zaangażowanie, silny charakter

dyspozycyjność 5 nocy w tygodniu - od godziny 20:00 (w tym weekendy)

wiek minimum 25 lat

gotowość wyjazdu na szkolenie - 4 tygodnie ( w pełni płatne, pracodawca również pokrywa koszty dojazdu oraz zakwaterowania)

dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

dobra organizacja pracy własnej

biegła znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

układanie grafików pracowniczych

stały kontakt z przełożonymi

kontrolowanie pracy zespoły, praca z zespołem około 30 osób

rozwiązywanie problemów

motywowanie

Oferujemy

pracę od zaraz na czas nieokreślony

możliwość zdobycia doświadczenie na stanowisku kierowniczym

umowę zlecenie /dzieło

płatne szkolenie wyjazdowe

wypłaty w systemie tygodniowym przelewem na konto bankowe

pracę w branży rozrywkowej

zarobki - średnio od koło 2000 tys zł netto w górę (brak górnych limitów, podstawa + % od utargu)

Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku kierowniczym

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

Do usłyszenia na rozmowie rekrutacyjnej
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)