Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży

Edylux Sp. z o.o.
  • Łańcut, podkarpackie pow. łańcucki

Handlowiec

Umowa o pracę

Wymagane kompetencje zawodowe
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętności negocjacyjne
- świadomość komercyjna
- umiejętność pracy w zespole
- wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
- znajomość rynku / branży
- zdolności handlowe
- inicjatywa / przedsiębiorczość

Podstawowe obowiązki na stanowisku
- Realizowanie planów sprzedażowych przedsiębiorstwa
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (telefonicznie, elektronicznie) – identyfikowanie
potencjalnych odbiorców produktów
- Utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami
- Bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków
współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
- Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta w porozumieniu z
zarządem firmy
- Przyjmowanie i ewidencja zamówień, sporządzanie potwierdzeń zamówień – w programie Excel
- Przygotowywanie raportów oraz analiz w związku z prowadzoną sprzedażą – raportowanie do
zarządu
- Wprowadzanie rozwiązań marketingu internetowego – obsługa platform społecznościowych firmy
- Fakturowanie sprzedaży
- Obsługa systemu fakturownia.pl (przygotowywanie faktur proforma, faktur, WZ, PZ)
- Monitorowanie stanów magazynowych, stała kontrola magazynów

Wymagania rekrutacyjne
- wykształcenie minimum średnie
- dobra znajomość języka angielskiego – poziom C1
- doświadczenie w sprzedaży
- znajomość branży
- dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
- pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku - wiemy, że balans w życiu i
wolne weekendy są ważne
- możliwość pracy hybrydowej
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawowe plus zmienne wynikające z osiąganych
rezultatów
- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon
- pomoc w organizowaniu sprzedaży (wsparcie, pomysły)
- naszą wiedzę
- możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki