Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Pracownik instalacji wod-kan, c.o. ,gaz

TECHNIKA GRZEWCZA JARECKI Jarosław Biegun
  • Lipowa, śląskie pow. żywiecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukujemy osób na stanowisko -pracownik instalacji wod-kan, c.o.,gaz , do pracy na terenie Żywca i okolic.

Zakres obowiązków:

wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie wod-kan, c.o. ,gaz

dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny

organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Wymagania

praktyczna znajomość zagadnień z branży instalacyjnej

umiejętność organizacji pracy,

komunikatywność i sumienność

brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę o ugruntowanej pozycji

wyposażenie w środki ochrony, odzież i obuwie robocze

przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z nr tel. na adres e mail