Serwisant

CorsonHR
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Nr licencji:7933

Zakres obowiązków:
-Naprawa i serwis urządzeń elektronicznych
-Rozpoznawanie komponentów elektronicznych THT i SMD
-Montaż, demontaż oraz wstępne testy urządzeń elektronicznych
-Diagnostyka i naprawa obwodów elektronicznych
-Wyjazdy serwisowe do klientów
-Prowadzenie dokumentacji technicznej
-Raportowanie do Przełożonego

Poszukiwane kompetencje:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Swobodne posługiwanie się schematami elektronicznymi
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-Wykształcenie min. średnie techniczne
-Gotowość do wyjazdów służbowych
-Prawo jazdy kat. B
-Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe atuty:
-Doświadczenie w branży elektronicznej (szczególnie w obszarze serwisu)
-Podstawowa wiedza na temat systemów LINUX
-Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
-Samochód służbowy (do celów służbowych)
-Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Wynagrodzenia stałe + system premiowy
-Przyjazny, ambitny zespół
-Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów
-Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)