Doradca ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

hr-assistanr
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego doradcy ds. ubezpieczeń komunikacyjnych do pracy w naszym dynamicznie rozwijającym się zespole. Nasz idealny kandydat będzie miał doskonałe umiejętności sprzedażowe i doradcze, a także głęboką wiedzę na temat produktów ubezpieczeniowych.

Obowiązki:

- Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych klientom indywidualnym i biznesowym
- Doradztwo klientom w zakresie wyboru odpowiedniego ubezpieczenia
- Negocjowanie warunków ubezpieczenia z firmami ubezpieczeniowymi
- Obsługa klienta i rozwiązywanie problemów

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych
- Doskonałe umiejętności sprzedażowe i doradcze
- Głęboka wiedza na temat produktów ubezpieczeniowych
- Znajomość rynku ubezpieczeniowego
- Umiejętność pracy w zespole

Korzyści:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju kariery
- Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
- Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji

Aplikacje:

Aby aplikować na to stanowisko, wyślij swoje CV
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)