Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Dołącz do naszego zespołu w dziale sprzedaży i marketingu

Polska Izba Paliw Płynnych
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu i targów

Dołącz do naszego zespołu w dziale sprzedaży, marketingu i targów!

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów (m.in. sprzedaż powierzchni targowej, reklamowej)
i budowanie długotrwałych, dobrych relacji z klientami
• realizacja zadań wynikających z projektów sprzedażowych, marketingowych i organizacji targów
a ponadto:
• przygotowywanie ofert
• kompleksowa współpraca z klientami
• prace organizacyjne związane z przygotowaniem eventów
• obsługa organizacyjna spotkań biznesowych
• prace organizacyjno-biurowe

Wymagania

• koniecznie! znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (w sprzedaży, marketingu)
• mile widziane doświadczenie w organizacji eventów, spotkań, targów
• łatwość prowadzenia rozmów
• łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych

Oferujemy

• pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe
• pracę przy wielu ciekawych projektach
• pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
• pracę w biurze w dogodnej lokalizacji (Centrum)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”