Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Księgowa/Księgowy

Hospes sp. z o.o.
  • Płock, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukujemy obecnie rzetelnej osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy do pracy w Płocku do dbania o rozliczenia finansowe i podatkowe firmy, względem Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy klientów, dostawców i kontrahentów.
Obowiązki:
• Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym;
• Sporządzenie raportów i analiz w zakresie prowadzonej księgowości;
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych;
• Sporządzanie miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych.

Wymagania

• Dobra znajomość j. angielskiego;
• Prawidłowe i terminowe przygotowanie powierzonych zestawień, deklaracji, raportów;
• Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

• Interesującą pełną wyzwań pracę w globalnej firmie;
• Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy;
• Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.