Zbrojarz (wynagrodzenie podstawowe + co miesięczna premia)

JOBS.PL
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zadania:
•Przygotowywanie zbrojenia / głównie obiekty mieszkalne /
•Wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
•Montowanie szkieletów zbrojeniowych

Wymagania

•Doświadczenie na stanowisku zbrojarz
•Sprawne posługiwanie się cęgami
•Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
•Dokładność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

Oferujemy

•Stawka od 31 zł netto na godzinę (od poniedziałku do piątku, 8/10 godzin)
•Stawka od 36 zł netto na godzinę ( soboty 5/6 godzin )
•Premia 300 zł netto ( wypłacana co miesiąc, za przepracowanie pełnego miesiąca )
•Możliwość zaliczek
•Umowę o pracę na czas nieokreślony (po przepracowaniu okresu próbnego 1 miesiąca )
•Stałą pracę
•Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

Zapraszam do kontaktu
pod numerem:
przez WhatsApp:
oraz przez e-mail: @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)