Asystent projektanta instalacji sanitarnych

SAN-KLIM Sp. zo.o.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Budowlaniec

Umowa o pracę

SAN-KLIM Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko asystenta projektanta instalacji sanitarnych.

Twój zakres obowiązków
• Praca pod nadzorem doświadczonego starszego projektanta w specjalności sanitarnej
• Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rozwinięć instalacji
• Wykonywanie obliczeń projektowych strat i zysków ciepła, ilości powietrza, doborów urządzeń i rozwiązań technicznych
• Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji

Nasze wymagania
• Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej w zakresie sanitarnym
• Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
• Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu HVAC lub pokrewne
• Znajomość programu AutoCAD, InstalSystem, Vent Pack, MS Office
• Znajomość prawa budowlanego, ustaw oraz warunków technicznych
• Umiejętności organizacyjne
• Samodzielność w zarządzaniu czasem
• Elastyczność, umiejętność szybkiej i twórczej pracy
• Sumienność w wykonywanej pracy, kreatywność

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą pracę w gronie młodych i ambitnych osób
• Szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)