Praca w ochronie Gorzów Wielkopolski

Umbrella Polska
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Firma Umbrella Polska działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski ( Centrum dystrybucyjne)

Zakres obowiązków:
- Weryfikacja przestrzegania procedur przez pracowników kontrahenta,
- Kontrola ruchu samochodowo- towarowego
- Prowadzenie ewidencji wjazdów na chroniony teren,
- Realizacja innych zleconych zadań kontrolnych,
- Realizacja usługi zgodnie z instrukcjami i wytycznymi,

Oczekiwania:
- Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
- Chęć rozwoju,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- Niekaralność,

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie,
- Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę w przyjaznej atmosferze,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez portal lub telefonicznie.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)