Praca w ochronie na recepcji w Gorzowie Wielkopolskim

Umbrella Polska
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Firma Umbrella Polska działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia , w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski ( Centrum Dystrybucyjne)

Zakres obowiązków:
- Bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
- Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
- Opieka nad gośćmi firmy,
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- Stała komunikacja z dowódcą zmiany i koordynatorem,

Oczekujemy:
- Dobrej organizacji oraz wysokiej kultury osobistej,
- Znajomość obsługi komputera, pakiet Office,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenie,
- Gwarancje wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na czas,
- Kompletne, bezpłatne umundurowanie,
- Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zachęcamy do aplikowania przez portal lub telefonicznie
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)