Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Partner Handlowy Orange Polska - PRACA ZDALNA

ABMI GROUP sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Praca zdalna

Działalność spółki ABMI Group sp. z o. o. skupia się na sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i biznesowym. Jesteśmy jednym z największych Agentów Orange Polska w kanale Aktywnym specjalizującym się w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych.

W związku z rozbudowanymi inwestycjami grupy Orange Polska w sieci Internetu światłowodowego w technologii FTTH, spółka poszukuje partnerów biznesowych w zakresie budowy zespołów sprzedażowych. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientem indywidualnym oraz biznesowym.

Twój zakres obowiązków
•zdalna sprzedaż produktów i usług Orange Polska Klientom Indywidualnym i Biznesowym
•obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
•realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
•budowanie, oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania
•doświadczenie w pracy z klientem
•umiejętność zarządzania swoim czasem pracy
•nastawienie na realizację celu
•osoba lubiąca kontakt z klientami
•dyspozycyjność, zorganizowanie i samodyscyplina
•chęć podejmowania wyzwań
•miejsce do pracy z dostępem do internetu

Mile widziane
•doświadczenie na podobnym stanowisku
•znajomość branży telekomunikacyjnej

To oferujemy
•pracę zdalną
•współpracę na podstawie partnerskiej umowy subagencyjnej B2B/umowę zlecenie
•sprzedaż atrakcyjnych usług o rozpoznawalnej marce
•współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku
•pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy
•telefon służbowy
•konkursy sprzedażowe
•wysokie wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od osiągniętych wyników

CV prosimy wysyłać za pomocą LENTO w formularzu poniżej.