Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Pracownik biurowy

CPW Detrans Sp. z o.o. Sp. k.
  • Zabrze, śląskie

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Zatrudnimy rzetelną oraz doświadczoną osobę do pracy biurowej.

Wymagania

- wykształcenie: techniczne
- umiejętność inicjatywy w prowadzeniu projektów
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów, w tym MS Office
- zdolność analitycznego myślenia

Zadania:
- pomoc w opracowaniu dokumentacji technicznej
- dbałość o jakość dokumentacji technicznej

OFERUJEMY
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Niezbędne narzędzia pracy,
Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Pakiet medyczny Medicover
Dofinansowanie do karty Multisport
Wyjazdy integracyjne
Terminowość w wypłacaniu zarobków.
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Proszę o dopisanie klauzuli

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CPW Detrans Sp. z o.o. Sp. K. w Zabrzu moich danych osobowych zamieszczonych w przekazanych przez mnie dokumentach rekrutacyjnych, w celu uwzględniania mojej kandydatury w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez powyższą spółkę, w tym na przechowywanie moich danych osobowych przez tą spółkę przez okres 1 roku od chwili przekazania przez mnie dokumentów rekrutacyjnych.