Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Kelnerka/Kelner Premia 600-800 zł

Hotel 5 gwiazdek
  • Wisła, śląskie pow. cieszyński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel to miejsce, w którym odwiedzające osoby mają czuć się jak w domu a nie w pracy.
Dlatego szukamy osoby które nie boja się zmierzyć oraz dołączyć do zgranego zespołu pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i jasno określonymi celami.

W związku rozwojem nowo otwartego hotelu poszukujemy pracowników na stanowisko:
Kelnerka oraz kelner (również dla osób Ukrainy z komunikatywnym językiem Polskim )
Dodatkowa świąteczna premia 600-800 zł
Mile widziane studentki

Jeśli szukasz pracy stałej ,to oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków
• obsługa śniadań oraz obiadokolacji w restauracji hotelowej
• obsługa gości hotelowych
• obsługa klientów restauracji
• dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie
• dobra organizacja
• doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń
• Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych