• Wisła, śląskie pow. cieszyński

Barman

Umowa o pracę

Barman / Barmanka

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5*
to nasz nowy hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości: m.in. 491 pokoi, aquapark z bogato wyposażoną strefą Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 r.

Zakres obowiązków

Jeżeli chcesz odpowiadać za:

  • profesjonalną obsługę barmańską wg ściśle określonych standardów

  • przygotowywanie koktajli oraz napojów

  • dbałość o asortyment baru

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

Wymagania

A przy tym spełniasz poniższe wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z gośćmi hotelowymi

  • znajomość przygotowywania koktajli

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy - praca zmianowa

  • preferencyjne warunki zakwaterowania

  • możliwość nieodpłatnego korzystania z kantyny pracowniczej

  • zniżki pracownicze na korzystanie z obiektów należących do Grupy Górskie Resorty

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w 5* hotelu

  • odzież służową.

  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. 00-023 Warszawa ul. Widok 8, NIP: 5213782029 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)